Josef Colon nestárne!

04.09.2018 01:44

V bowlingovém centru na Chodově se v neděli 26. srpna konal už osmý turnaj série Chodovské devítky 2018. Na závěr prázdnin na Chodov dorazilo jen 14 bowlerek a bowlerů. Kvalifikaci jednoznačně vyhrál Josef Colon a dával znát, že je při chuti.

Vzhledem k tomu, že po kvalifikaci odstoupila Helena Kovaříková i Monika Semeráková, nemělo smysl hrát semifinále a všichni ostatní postoupili do finále, které se tak mohlo hrát na čtyři hry.

Toto dlouhé finále začal opět nejlépe Josef Colon, pak mírně zpomalil, ale v poslední hře opět výbornou hrou (287) a celkovým náhozem 959 potvrdil svoji dominanci a zaslouženě zvítězil!

Druhé místo až poslední hrou vybojoval díky nejvyššímu náhozu dne 297, za který si odvezl cenu za nejvyšší nához turnaje  - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal, Jakub Šarišský celkem 890. Třetí příčka tak zůstala Dušanovi Kovaříkovi - 881, kterému tak stříbro jen těsně uniklo o 9 bodíků.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi medailisty byly rozděleny tradiční medaile,  price money dle propozic vzhledem k účasti rozdělovány nebyly.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 30.9. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=1264. Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz