Dušan Kovařík vítězí v červnu!

03.08.2020 15:54

Poslední červnovou neděli pokračovala naše Chodovská devítka. Dorazilo 20 bowlerů, a tak po kvalifikaci se dva hráči (tentokrát dvě dámy) museli s turnajem rozloučit.

Do turnaje vstoupil nejlépe Stanislav Semerák a s přehledem vyhrál kvalifikaci. Od semifinále ale začal "kralovat" druhý z pořadatelů Dušan Kovařík. S náhozem 531 nechal v semifinále všechny daleko za sebou a jeho forma napovídala, že to s ním tentokrát budou mít ostatní těžké.

První finálovou hru se však "probudil" Jakub Šarišský a hodil si devítkovou 300, za který si odnesl Bohemia demi sekt! Slabší druhá hra - 190 mu sice nedovolila v turnaji zvítězit, ale na druhé místo to celkově (490) stačilo. Vítězství si totiž Dušan vzít nenechal. Celkovým náhozem opět přes 500 (253+263=516) se stal jasným vítězem červnové Chodovské devítky.

Daleko za touto dvojicí se odehrával souboj o poslední zbylé místo na bedně, který doslova o pár kuželek vyhrál už zmíněný Stanislav Semerák (447).

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to už 26.7.2020. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1798&rand=146984976 Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz