Články z turnajů

Tonda Matějka vítězí v srpnu!

01.09.2020 15:35
Na poslední prázdninovou prázdninovou Chodovskou devítku dorazilo jen 12 hráčů, a tak postup až do finále, které se díky tomu hrálo na 4 hry, měli všichni zaručen. Nejlépe začal finále Tonda Matějka a to hned rovných 300!  Byl z toho samozřejmě nejvyšší nához turnaje, za který si odnesl láhev Avanti. Třetí a čtvrtá hra se mu ale už tolik nepovedla a tak mu první místo uteklo o pouhé 4 kuželky! Podobně na tom byl i Josef Colon, který také začal excelentně 275, ale pokračování už bylo slabší. Bylo z toho nakonec alespoň pěkné třetí místo těsně před čtvrtým Jiřím Kontjužanským. A kdo vyhrál? Pro vítězství si svými vyrovnanými výkony ve všech hrách finále došel David Dvořáček! Všem...
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Devítka v SBC na Chodově!

Hrajete rádi bowling a chtěli byste zkusit "méně" náročný turnaj v kterém můžete vyhrát i pěkné finanční ceny? Často shodíte "jen" devět a strike ne a ne padnout?

Přijďte si zahrát Chodovskou devítku!

• Hraje se "devítka" tzn. když muž hodí devět a druhým hodem dohodí na "spare" počítá se to jako "Strike".
  • U žen se devět shozených kuželek počítá za "Strike" rovnou bez dohazování.
  • Startovné 450,-Kč (v první rundě sleva 50Kč!)
  • Všichni, kdo se zúčastní všech 11 turnajů, mají poslední turnaj v prosinci zdarma.
  • Všichni, kdo se zúčastní alespoň 8 turnajů, budou zařazeni do losování o věcné ceny ( bowlingová koule, mobilní telefon ) na posledním turnaji při vyhodnocení celé série.
  • Každých pět devítkových strike v řadě bude ohodnoceno sladkou odměnou.

Přihlásit se můžete na www.obsazovacky.cz. Celkový stav série najdete  zde po prvním turnaji a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz