Závěrečná Chodovská devítka potvrdila celkového vítěze

28.12.2019 02:08

Na poslední Chodovskou devítku roku 2019 dorazilo přesně 18 bowlerů a tak všichni měli zajištěný postup do semifinále. Do finále se probojovali všichni klíčový hráči o čelní pozice v celoročním pořadí.

Jak jsem psal už v aktualitách, vítězství v tomto ročníku měl již téměř jisté Jakub Šarišský a pouze Josef Colon ho mohl teoreticky ohrozit. To se ale nestalo a Jakub svoji dominanci v letošním ročníku potvrdil přesvědčivým vítězstvím i v posledním turnaji. Josef skončil tentokrát sice až šestý, ale jeho druhé místo v celoročním žebříčku tím ohroženo nebylo. Stříbrnou medaili za druhé místo ukořistil Antonín Matějka, a dopomohlo mu to k zisku celkového pátého místa. Souboj o třetí místo jak v posledním turnaji a tím i v celkovém hodnocení vyhrála Monika Semeráková. Její soupeř v tomto souboji Petr Vrba skončil až osmý a tak celkově získal čtvrtou „bramborovou“ medaili.

Všem medailistům ze závěrečného turnaje gratulujeme! Mezi první tři bowlery byly rozděleny tradiční medaile a peněžní ceny v hodnotě 500-300-200Kč.

V kvalifikaci hodila Janočková Kristýna nejvyšší nához dne - 261, za který si odnesla cenu - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

První turnaj Chodovské 9 v roce 2020 je jako vždy v neděli, a tentokrát už 26.1.2020. Přihlásit se můžete na https://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz