Míra opět na čele

23.04.2017 15:18

V neděli 23. dubna se hrál čtvrtý turnaj série Chodovské devítky. Kvalifikaci odehrálo 23 bowlerů a tak pět z nich dostalo zpět 50 Kč, ale bohužel do semifinále už nepostoupilo.

Semifinále tentokrát bylo celkem kruté k favoritce turnaje Saše Markové a Petrovi Vrbovi. Oba postoupili do semifinále z předních příček a teoreticky měli narazit na slabší soupeře, ale opak byl pravdou. Soupeři nezahráli vůbec špatně a jejich slabší druhá hra (oba shodně 147) je poslala předčasně domů.

Turnaj opět opanoval jednoznačně Mirek Cifra, který kraloval ve všech fázích turnaje. První hru finále se ho statečně držel Jan Stupka, ale druhou už tempo neudržel a nakonec byl rád za třetí místo. Míra tak zaslouženě náhozama 288, 240 zvítězil o „parník“ před druhým, solidně hrajícím, Vaškem Zmatlíkem (225, 202) a, jak už bylo řečeno, třetím Honzou Stupkou (266, 134). Mirek si za nejvyšší nához 288 odnesl i prémiovou cenu HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Vítězná trojice si rozdělila price money 1000,-Kč, dostala medaile a Míra jako vítěz dostal i soudek od našeho sponzora Pivovar Krušovice.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 23.4. Přihlásit se můžete na www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=1264. Celkový stav série najdete na https://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na https://www.bowlingweb.cz